
Wholesale Women's Cold Style Multilayer Twisted Matte Copper Ring With Geometric Pattern And Electroplating Process
Wholesale Women's Cold Style Multilayer Twisted Matte Copper Ring With Geometric Pattern And Electroplating Process
| Gender | Women's |
|---|---|
| Material | Copper |
| Occasion | Fashion Commuting |
| Size | Opening Adjustable |
| Style | Light Luxury Style,Shape,Pattern |
| Styling | Geometry |
| Treatment Process | Electroplating |
| Weight | 5g |
More Images






Wholesale Women's Cold Style Multilayer Twisted Matte Copper Ring With Geometric Pattern And Electroplating Process
| Gender | Women's |
|---|---|
| Material | Copper |
| Occasion | Fashion Commuting |
| Size | Opening Adjustable |
| Style | Light Luxury Style,Shape,Pattern |
| Styling | Geometry |
| Treatment Process | Electroplating |
| Weight | 5g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Gender | Women's |
|---|---|
| Material | Copper |
| Occasion | Fashion Commuting |
| Size | Opening Adjustable |
| Style | Light Luxury Style,Shape,Pattern |
| Styling | Geometry |
| Treatment Process | Electroplating |
| Weight | 5g |























