🎉 Up to 70% Off Selected ItemsShop Sale

HomeStore
Wholesale Women's Copper Adjustable Rotating Ring With Daisy Bee Geometric Design And Electroplating
Wholesale Women's Copper Adjustable Rotating Ring With Daisy Bee Geometric Design And Electroplating
| Gender | Women's |
|---|---|
| Material | Copper |
| Occasion | Fashion Commuting |
| Size | Opening Adjustable |
| Style | Versatile,Plants And Flowers |
| Styling | Geometry |
| Treatment Process | Electroplating |
| Weight | 5g |
Select Color
Select Spec
From $0.73
Original: $2.10
-65%Wholesale Women's Copper Adjustable Rotating Ring With Daisy Bee Geometric Design And Electroplating—
$2.10
$0.73More Images







Wholesale Women's Copper Adjustable Rotating Ring With Daisy Bee Geometric Design And Electroplating
| Gender | Women's |
|---|---|
| Material | Copper |
| Occasion | Fashion Commuting |
| Size | Opening Adjustable |
| Style | Versatile,Plants And Flowers |
| Styling | Geometry |
| Treatment Process | Electroplating |
| Weight | 5g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Gender | Women's |
|---|---|
| Material | Copper |
| Occasion | Fashion Commuting |
| Size | Opening Adjustable |
| Style | Versatile,Plants And Flowers |
| Styling | Geometry |
| Treatment Process | Electroplating |
| Weight | 5g |























