
Wholesale Women's Copper Blue Zircon Ring Inlaid With Diamond And Featuring Flower Design
| Gender | Women's |
|---|---|
| Material | Copper |
| Occasion | Personality Trend |
| Size | 6. |
| Style | Niche,Plant Flowers |
| Styling | Flowers |
| Treatment Process | Zircon |
| Weight | 8g |
Original: $2.26
-65%$2.26
$0.79More Images




Wholesale Women's Copper Blue Zircon Ring Inlaid With Diamond And Featuring Flower Design
| Gender | Women's |
|---|---|
| Material | Copper |
| Occasion | Personality Trend |
| Size | 6. |
| Style | Niche,Plant Flowers |
| Styling | Flowers |
| Treatment Process | Zircon |
| Weight | 8g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Gender | Women's |
|---|---|
| Material | Copper |
| Occasion | Personality Trend |
| Size | 6. |
| Style | Niche,Plant Flowers |
| Styling | Flowers |
| Treatment Process | Zircon |
| Weight | 8g |























