
Wholesale Women's Copper Devil's Eye Rotating Ring With Geometric Pattern And Electroplating Treatment Light Luxury Style
Wholesale Women's Copper Devil's Eye Rotating Ring With Geometric Pattern And Electroplating Treatment Light Luxury Style
| Gender | Women's |
|---|---|
| Material | Copper |
| Occasion | Fashion Commuting |
| Size | Opening Adjustable |
| Style | Light Luxury Style,Facial Features,Expression |
| Styling | Geometry |
| Treatment Process | Electroplating |
| Weight | 25g |
Original: $2.05
-65%$2.05
$0.72More Images





Wholesale Women's Copper Devil's Eye Rotating Ring With Geometric Pattern And Electroplating Treatment Light Luxury Style
| Gender | Women's |
|---|---|
| Material | Copper |
| Occasion | Fashion Commuting |
| Size | Opening Adjustable |
| Style | Light Luxury Style,Facial Features,Expression |
| Styling | Geometry |
| Treatment Process | Electroplating |
| Weight | 25g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Gender | Women's |
|---|---|
| Material | Copper |
| Occasion | Fashion Commuting |
| Size | Opening Adjustable |
| Style | Light Luxury Style,Facial Features,Expression |
| Styling | Geometry |
| Treatment Process | Electroplating |
| Weight | 25g |























