
Wholesale Women's Copper Electroplated Geometric Heart Ring In Baroque Medieval Style
| Gender | Women's |
|---|---|
| Material | Copper |
| Occasion | Literary Retro |
| Pattern | Heart Shape,Geometric Type |
| Processing Technology | Electroplating |
| Product Type | Accessories |
| Shape | Geometric Type |
| Style | Hepburn Style,Shape,Pattern |
| Weight | 7g |
Original: $1.65
-65%$1.65
$0.58More Images




Wholesale Women's Copper Electroplated Geometric Heart Ring In Baroque Medieval Style
| Gender | Women's |
|---|---|
| Material | Copper |
| Occasion | Literary Retro |
| Pattern | Heart Shape,Geometric Type |
| Processing Technology | Electroplating |
| Product Type | Accessories |
| Shape | Geometric Type |
| Style | Hepburn Style,Shape,Pattern |
| Weight | 7g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Gender | Women's |
|---|---|
| Material | Copper |
| Occasion | Literary Retro |
| Pattern | Heart Shape,Geometric Type |
| Processing Technology | Electroplating |
| Product Type | Accessories |
| Shape | Geometric Type |
| Style | Hepburn Style,Shape,Pattern |
| Weight | 7g |























