
Wholesale Women's Copper Flower Geometric Type Zirconia Ring Highend Jewelry
| Gender | Women's |
|---|---|
| Material | Copper |
| Occasion | Fashionable Commuting |
| Pattern | Flower,Geometric Type |
| Processing Technology | Zirconia |
| Shape | Geometric Type |
| Style | High-End Feel,Geometry |
| Weight | 5g |
Original: $2.31
-65%$2.31
$0.81More Images



Wholesale Women's Copper Flower Geometric Type Zirconia Ring Highend Jewelry
| Gender | Women's |
|---|---|
| Material | Copper |
| Occasion | Fashionable Commuting |
| Pattern | Flower,Geometric Type |
| Processing Technology | Zirconia |
| Shape | Geometric Type |
| Style | High-End Feel,Geometry |
| Weight | 5g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Gender | Women's |
|---|---|
| Material | Copper |
| Occasion | Fashionable Commuting |
| Pattern | Flower,Geometric Type |
| Processing Technology | Zirconia |
| Shape | Geometric Type |
| Style | High-End Feel,Geometry |
| Weight | 5g |























