
Wholesale Women's Copper Flower Ring With Electroplating
| Gender | Women's |
|---|---|
| Material | Copper |
| Occasion | Fresh And Sweet |
| Size | 6. |
| Style | Pastoral Style,Plant Flowers |
| Styling | Flowers |
| Treatment Process | Electroplating |
| Weight | 5g |
Original: $1.17
-65%$1.17
$0.41More Images




Wholesale Women's Copper Flower Ring With Electroplating
| Gender | Women's |
|---|---|
| Material | Copper |
| Occasion | Fresh And Sweet |
| Size | 6. |
| Style | Pastoral Style,Plant Flowers |
| Styling | Flowers |
| Treatment Process | Electroplating |
| Weight | 5g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Gender | Women's |
|---|---|
| Material | Copper |
| Occasion | Fresh And Sweet |
| Size | 6. |
| Style | Pastoral Style,Plant Flowers |
| Styling | Flowers |
| Treatment Process | Electroplating |
| Weight | 5g |























