
Wholesale Women's Copper Flower Zircon Imitation Cat's Eye Ring Luxury Fashion Niche Accessory
Wholesale Women's Copper Flower Zircon Imitation Cat's Eye Ring Luxury Fashion Niche Accessory
| Gender | Women's |
|---|---|
| Material | Copper |
| Occasion | Fresh And Sweet |
| Size | 6. |
| Style | Lovely,Plant Flowers |
| Styling | Flowers |
| Treatment Process | Zircon |
| Weight | 5g |
Original: $1.63
-65%$1.63
$0.57More Images




Wholesale Women's Copper Flower Zircon Imitation Cat's Eye Ring Luxury Fashion Niche Accessory
| Gender | Women's |
|---|---|
| Material | Copper |
| Occasion | Fresh And Sweet |
| Size | 6. |
| Style | Lovely,Plant Flowers |
| Styling | Flowers |
| Treatment Process | Zircon |
| Weight | 5g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Gender | Women's |
|---|---|
| Material | Copper |
| Occasion | Fresh And Sweet |
| Size | 6. |
| Style | Lovely,Plant Flowers |
| Styling | Flowers |
| Treatment Process | Zircon |
| Weight | 5g |























