
Wholesale Women's Copper Geometric And Flower Sweet Pastoral Ring
| Gender | Women's |
|---|---|
| Material | Copper |
| Occasion | Fresh And Sweet |
| Pattern | Flower,Geometric Type |
| Processing Technology | Zirconia |
| Shape | Geometric Type |
| Style | Sweet,Plants Flowers |
| Weight | 5g |
Original: $1.52
-65%$1.52
$0.53More Images




Wholesale Women's Copper Geometric And Flower Sweet Pastoral Ring
| Gender | Women's |
|---|---|
| Material | Copper |
| Occasion | Fresh And Sweet |
| Pattern | Flower,Geometric Type |
| Processing Technology | Zirconia |
| Shape | Geometric Type |
| Style | Sweet,Plants Flowers |
| Weight | 5g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Gender | Women's |
|---|---|
| Material | Copper |
| Occasion | Fresh And Sweet |
| Pattern | Flower,Geometric Type |
| Processing Technology | Zirconia |
| Shape | Geometric Type |
| Style | Sweet,Plants Flowers |
| Weight | 5g |























