
Wholesale Women's Copper Geometric Exaggeration Style Ring With Zircon Inlay
| Gender | Women's |
|---|---|
| Material | Copper |
| Occasion | Personality Trend |
| Size | 6. |
| Style | Exaggeration,Geometry |
| Styling | Geometry |
| Treatment Process | Zircon |
| Weight | 5g |
Original: $1.96
-65%$1.96
$0.69More Images



Wholesale Women's Copper Geometric Exaggeration Style Ring With Zircon Inlay
| Gender | Women's |
|---|---|
| Material | Copper |
| Occasion | Personality Trend |
| Size | 6. |
| Style | Exaggeration,Geometry |
| Styling | Geometry |
| Treatment Process | Zircon |
| Weight | 5g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Gender | Women's |
|---|---|
| Material | Copper |
| Occasion | Personality Trend |
| Size | 6. |
| Style | Exaggeration,Geometry |
| Styling | Geometry |
| Treatment Process | Zircon |
| Weight | 5g |























