
Wholesale Women's Copper Geometric Twisted Open Ring With Electroplating Design
| Gender | Women's |
|---|---|
| Material | Copper |
| Occasion | Fashion Commuting |
| Size | Opening Adjustable |
| Style | Simple,Geometry |
| Styling | Geometry |
| Treatment Process | Electroplating |
| Weight | 25g |
Original: $1.14
-65%$1.14
$0.40More Images






Wholesale Women's Copper Geometric Twisted Open Ring With Electroplating Design
| Gender | Women's |
|---|---|
| Material | Copper |
| Occasion | Fashion Commuting |
| Size | Opening Adjustable |
| Style | Simple,Geometry |
| Styling | Geometry |
| Treatment Process | Electroplating |
| Weight | 25g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Gender | Women's |
|---|---|
| Material | Copper |
| Occasion | Fashion Commuting |
| Size | Opening Adjustable |
| Style | Simple,Geometry |
| Styling | Geometry |
| Treatment Process | Electroplating |
| Weight | 25g |























