
Wholesale Women's Copper Heart Shape Geometric Ring With Inlaid Zirconia
| Gender | Women's |
|---|---|
| Material | Copper |
| Occasion | Fresh And Sweet |
| Pattern | Heart Shape,Geometric Type |
| Style | Sweet,Shape,Pattern |
| Styling | Geometric Type |
| Treatment Process | Zirconia |
| Weight | 5g |
Original: $1.56
-65%$1.56
$0.55More Images




Wholesale Women's Copper Heart Shape Geometric Ring With Inlaid Zirconia
| Gender | Women's |
|---|---|
| Material | Copper |
| Occasion | Fresh And Sweet |
| Pattern | Heart Shape,Geometric Type |
| Style | Sweet,Shape,Pattern |
| Styling | Geometric Type |
| Treatment Process | Zirconia |
| Weight | 5g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Gender | Women's |
|---|---|
| Material | Copper |
| Occasion | Fresh And Sweet |
| Pattern | Heart Shape,Geometric Type |
| Style | Sweet,Shape,Pattern |
| Styling | Geometric Type |
| Treatment Process | Zirconia |
| Weight | 5g |























