
Wholesale Women's Copper Planet Pendant Necklace With Zirconia Ochain Geometric Letters Numbers Text Design
Wholesale Women's Copper Planet Pendant Necklace With Zirconia Ochain Geometric Letters Numbers Text Design
| Chain Style | O-Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Copper |
| Occasion | Fashion Commuting |
| Pendant Material | Copper |
| Style | Simple,Geometry |
| Styling | Letters,Numbers,Text |
| Treatment Process | Zirconia |
| Weight | 6g |
Original: $2.94
-65%$2.94
$1.03More Images




Wholesale Women's Copper Planet Pendant Necklace With Zirconia Ochain Geometric Letters Numbers Text Design
| Chain Style | O-Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Copper |
| Occasion | Fashion Commuting |
| Pendant Material | Copper |
| Style | Simple,Geometry |
| Styling | Letters,Numbers,Text |
| Treatment Process | Zirconia |
| Weight | 6g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Chain Style | O-Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Copper |
| Occasion | Fashion Commuting |
| Pendant Material | Copper |
| Style | Simple,Geometry |
| Styling | Letters,Numbers,Text |
| Treatment Process | Zirconia |
| Weight | 6g |























