
Wholesale Women's Copper Wave Geometric Zirconia Inlaid Ring Light Luxury Jewelry
| Gender | Women's |
|---|---|
| Material | Copper |
| Occasion | Fashionable Commuting |
| Pattern | Wave,Geometric Type |
| Processing Technology | Zirconia |
| Shape | Geometric Type |
| Style | Light Luxury Style,Minimalist |
| Weight | 5g |
Original: $2.92
-65%$2.92
$1.02More Images




Wholesale Women's Copper Wave Geometric Zirconia Inlaid Ring Light Luxury Jewelry
| Gender | Women's |
|---|---|
| Material | Copper |
| Occasion | Fashionable Commuting |
| Pattern | Wave,Geometric Type |
| Processing Technology | Zirconia |
| Shape | Geometric Type |
| Style | Light Luxury Style,Minimalist |
| Weight | 5g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Gender | Women's |
|---|---|
| Material | Copper |
| Occasion | Fashionable Commuting |
| Pattern | Wave,Geometric Type |
| Processing Technology | Zirconia |
| Shape | Geometric Type |
| Style | Light Luxury Style,Minimalist |
| Weight | 5g |























