
Wholesale Women's Doublelayer Geometric Copper Ring With Micropaved Zircon Chic Style
| Gender | Women's |
|---|---|
| Material | Copper |
| Occasion | Fashionable Commuting |
| Processing Technology | Zircon |
| Product Type | Accessories |
| Shape | Geometric Type |
| Style | Chic Style,Geometry |
| Weight | 4g |
Original: $1.56
-65%$1.56
$0.55More Images



Wholesale Women's Doublelayer Geometric Copper Ring With Micropaved Zircon Chic Style
| Gender | Women's |
|---|---|
| Material | Copper |
| Occasion | Fashionable Commuting |
| Processing Technology | Zircon |
| Product Type | Accessories |
| Shape | Geometric Type |
| Style | Chic Style,Geometry |
| Weight | 4g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Gender | Women's |
|---|---|
| Material | Copper |
| Occasion | Fashionable Commuting |
| Processing Technology | Zircon |
| Product Type | Accessories |
| Shape | Geometric Type |
| Style | Chic Style,Geometry |
| Weight | 4g |























