
Wholesale Women's Fashion Geometric Copper Pendant Clavicle Chain With Platinum And 18K Gold Electroplating
Wholesale Women's Fashion Geometric Copper Pendant Clavicle Chain With Platinum And 18K Gold Electroplating
| Chain Style | Regular Chain |
|---|---|
| Electroplating | Platinum,18K Gold |
| Gender | Women's |
| Material | Copper |
| Occasion | Fashion Commuter |
| Style | Fashion Ol,Geometry |
| Styling | Geometry |
| Treatment Process | Electroplating |
| Weight | 6g |
Original: $12.39
-65%$12.39
$4.34More Images






Wholesale Women's Fashion Geometric Copper Pendant Clavicle Chain With Platinum And 18K Gold Electroplating
| Chain Style | Regular Chain |
|---|---|
| Electroplating | Platinum,18K Gold |
| Gender | Women's |
| Material | Copper |
| Occasion | Fashion Commuter |
| Style | Fashion Ol,Geometry |
| Styling | Geometry |
| Treatment Process | Electroplating |
| Weight | 6g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Chain Style | Regular Chain |
|---|---|
| Electroplating | Platinum,18K Gold |
| Gender | Women's |
| Material | Copper |
| Occasion | Fashion Commuter |
| Style | Fashion Ol,Geometry |
| Styling | Geometry |
| Treatment Process | Electroplating |
| Weight | 6g |























