
Wholesale Women's French Court Style Copper Ring Inlaid With Zircon Geometric Design
| Gender | Ring,Women's |
|---|---|
| Material | Copper |
| Occasion | Fashion Commuter |
| Size | 6. |
| Style | High Sense,Geometry |
| Styling | Geometry |
| Treatment Process | Inlaid Zircon |
| Weight | 8g |
Original: $2.57
-65%$2.57
$0.90More Images




Wholesale Women's French Court Style Copper Ring Inlaid With Zircon Geometric Design
| Gender | Ring,Women's |
|---|---|
| Material | Copper |
| Occasion | Fashion Commuter |
| Size | 6. |
| Style | High Sense,Geometry |
| Styling | Geometry |
| Treatment Process | Inlaid Zircon |
| Weight | 8g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Gender | Ring,Women's |
|---|---|
| Material | Copper |
| Occasion | Fashion Commuter |
| Size | 6. |
| Style | High Sense,Geometry |
| Styling | Geometry |
| Treatment Process | Inlaid Zircon |
| Weight | 8g |























