
Wholesale Women's French Retro Drop Shape Zircon Inlaid Copper Necklace
| Chain Style | Conventional Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Copper |
| Occasion | Literature And Art Retro |
| Pendant Material | Zircon |
| Style | French Retro,Shape,Pattern |
| Styling | Drop Shape |
| Treatment Process | Zircon |
| Weight | 12g |
Original: $13.39
-65%$13.39
$4.69More Images



Wholesale Women's French Retro Drop Shape Zircon Inlaid Copper Necklace
| Chain Style | Conventional Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Copper |
| Occasion | Literature And Art Retro |
| Pendant Material | Zircon |
| Style | French Retro,Shape,Pattern |
| Styling | Drop Shape |
| Treatment Process | Zircon |
| Weight | 12g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Chain Style | Conventional Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Copper |
| Occasion | Literature And Art Retro |
| Pendant Material | Zircon |
| Style | French Retro,Shape,Pattern |
| Styling | Drop Shape |
| Treatment Process | Zircon |
| Weight | 12g |























