
Wholesale Women's Geometric Copper 18K Gold Plated Micro Setting Hoop Earrings
| Ear Needle Material | Copper |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Copper |
| Occasion | Fashionable Commuting |
| Processing Technology | Micro Setting |
| Shape | Geometric Type |
| Style | Shape,Pattern |
| Weight | 6g |
More Images






Wholesale Women's Geometric Copper 18K Gold Plated Micro Setting Hoop Earrings
| Ear Needle Material | Copper |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Copper |
| Occasion | Fashionable Commuting |
| Processing Technology | Micro Setting |
| Shape | Geometric Type |
| Style | Shape,Pattern |
| Weight | 6g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Ear Needle Material | Copper |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Copper |
| Occasion | Fashionable Commuting |
| Processing Technology | Micro Setting |
| Shape | Geometric Type |
| Style | Shape,Pattern |
| Weight | 6g |























