
Wholesale Women's Geometric Ingot Opal Pendant Clavicle Chain Necklace Copper Alloy Electroplated
Wholesale Women's Geometric Ingot Opal Pendant Clavicle Chain Necklace Copper Alloy Electroplated
| Chain Style | Clavicle Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Copper |
| Occasion | Fresh And Sweet |
| Pendant Material | Alloy |
| Style | Ethnic,National Style |
| Styling | Geometric Type |
| Treatment Process | Electroplating |
| Weight | 4g |
More Images





Wholesale Women's Geometric Ingot Opal Pendant Clavicle Chain Necklace Copper Alloy Electroplated
| Chain Style | Clavicle Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Copper |
| Occasion | Fresh And Sweet |
| Pendant Material | Alloy |
| Style | Ethnic,National Style |
| Styling | Geometric Type |
| Treatment Process | Electroplating |
| Weight | 4g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Chain Style | Clavicle Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Copper |
| Occasion | Fresh And Sweet |
| Pendant Material | Alloy |
| Style | Ethnic,National Style |
| Styling | Geometric Type |
| Treatment Process | Electroplating |
| Weight | 4g |























