
Wholesale Women's Geometric Stainless Steel Cowboy Boots Pendant Necklace With Vacuum Plating In Furnace Regular Chain
Wholesale Women's Geometric Stainless Steel Cowboy Boots Pendant Necklace With Vacuum Plating In Furnace Regular Chain
| Chain Style | Regular Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Stainless Steel |
| Occasion | Personalized Style |
| Pendant Material | Stainless Steel |
| Processing Technology | Vacuum Plating In Furnace |
| Shape | Geometric Type |
| Style | Internet Celebrity Style,Geometry |
| Weight | 1g |
Original: $4.10
-65%$4.10
$1.43More Images




Wholesale Women's Geometric Stainless Steel Cowboy Boots Pendant Necklace With Vacuum Plating In Furnace Regular Chain
| Chain Style | Regular Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Stainless Steel |
| Occasion | Personalized Style |
| Pendant Material | Stainless Steel |
| Processing Technology | Vacuum Plating In Furnace |
| Shape | Geometric Type |
| Style | Internet Celebrity Style,Geometry |
| Weight | 1g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Chain Style | Regular Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Stainless Steel |
| Occasion | Personalized Style |
| Pendant Material | Stainless Steel |
| Processing Technology | Vacuum Plating In Furnace |
| Shape | Geometric Type |
| Style | Internet Celebrity Style,Geometry |
| Weight | 1g |























