
Wholesale Women's Gold Electroplated Stainless Steel Pearl Cross Pendant Necklace
| Chain Style | Regular Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Stainless Steel |
| Occasion | Fresh And Sweet |
| Pattern | Cross,Pearl |
| Pendant Material | Stainless Steel |
| Processing Technology | Electroplating |
| Shape | Pearl |
| Style | Christmas Style,Shape,Pattern |
| Weight | 9g |
Original: $4.34
-65%$4.34
$1.52More Images








Wholesale Women's Gold Electroplated Stainless Steel Pearl Cross Pendant Necklace
| Chain Style | Regular Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Stainless Steel |
| Occasion | Fresh And Sweet |
| Pattern | Cross,Pearl |
| Pendant Material | Stainless Steel |
| Processing Technology | Electroplating |
| Shape | Pearl |
| Style | Christmas Style,Shape,Pattern |
| Weight | 9g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Chain Style | Regular Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Stainless Steel |
| Occasion | Fresh And Sweet |
| Pattern | Cross,Pearl |
| Pendant Material | Stainless Steel |
| Processing Technology | Electroplating |
| Shape | Pearl |
| Style | Christmas Style,Shape,Pattern |
| Weight | 9g |























