
Wholesale Women's Heart Shape Copper Zircon Necklace With Real Gold Plating In The Furnace
| 4908 | Titanium Steel Necklace Pendant Copper Plated With Real Gold 18K |
|---|---|
| Chain Style | Cross Chain |
| Gender | Women's |
| Material | Copper Zircon |
| Occasion | Fashionable Commuting |
| Pendant Material | Copper Inlaid With Zircon |
| Processing Technology | Real Gold Plating In The Furnace |
| Shape | Heart Shape |
| Style | Light Luxury Style,Shape,Pattern |
| Weight | 4g |
Original: $1.55
-65%$1.55
$0.54More Images




Wholesale Women's Heart Shape Copper Zircon Necklace With Real Gold Plating In The Furnace
| 4908 | Titanium Steel Necklace Pendant Copper Plated With Real Gold 18K |
|---|---|
| Chain Style | Cross Chain |
| Gender | Women's |
| Material | Copper Zircon |
| Occasion | Fashionable Commuting |
| Pendant Material | Copper Inlaid With Zircon |
| Processing Technology | Real Gold Plating In The Furnace |
| Shape | Heart Shape |
| Style | Light Luxury Style,Shape,Pattern |
| Weight | 4g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| 4908 | Titanium Steel Necklace Pendant Copper Plated With Real Gold 18K |
|---|---|
| Chain Style | Cross Chain |
| Gender | Women's |
| Material | Copper Zircon |
| Occasion | Fashionable Commuting |
| Pendant Material | Copper Inlaid With Zircon |
| Processing Technology | Real Gold Plating In The Furnace |
| Shape | Heart Shape |
| Style | Light Luxury Style,Shape,Pattern |
| Weight | 4g |























