
Wholesale Women's Jewelry Creative Snowflake Inlaid Zircon Necklace With Geometric Design And Electroplating Treatment
Wholesale Women's Jewelry Creative Snowflake Inlaid Zircon Necklace With Geometric Design And Electroplating Treatment
| Chain Style | Snake Bone Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Occasion | Fresh And Sweet |
| Pendant Material | Zircon |
| Style | Natural |
| Styling | Geometry |
| Treatment Process | Electroplating |
| Weight | 120g |
Original: $1.96
-65%$1.96
$0.69More Images





Wholesale Women's Jewelry Creative Snowflake Inlaid Zircon Necklace With Geometric Design And Electroplating Treatment
| Chain Style | Snake Bone Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Occasion | Fresh And Sweet |
| Pendant Material | Zircon |
| Style | Natural |
| Styling | Geometry |
| Treatment Process | Electroplating |
| Weight | 120g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Chain Style | Snake Bone Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Occasion | Fresh And Sweet |
| Pendant Material | Zircon |
| Style | Natural |
| Styling | Geometry |
| Treatment Process | Electroplating |
| Weight | 120g |























