
Wholesale Women's Light Luxury Copper Heartshaped Micropaved Zircon Engagement Ring
| Gender | Women's |
|---|---|
| Material | Copper |
| Occasion | Fashion Commuter |
| Size | Opening Adjustable |
| Style | Light Luxury,Shape,Pattern |
| Styling | Heart |
| Treatment Process | Micropaved |
| Weight | 4g |
Original: $1.14
-65%$1.14
$0.40More Images




Wholesale Women's Light Luxury Copper Heartshaped Micropaved Zircon Engagement Ring
| Gender | Women's |
|---|---|
| Material | Copper |
| Occasion | Fashion Commuter |
| Size | Opening Adjustable |
| Style | Light Luxury,Shape,Pattern |
| Styling | Heart |
| Treatment Process | Micropaved |
| Weight | 4g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Gender | Women's |
|---|---|
| Material | Copper |
| Occasion | Fashion Commuter |
| Size | Opening Adjustable |
| Style | Light Luxury,Shape,Pattern |
| Styling | Heart |
| Treatment Process | Micropaved |
| Weight | 4g |























