
Wholesale Women's Light Luxury Copper Jewelry With Inlaid Color Diamond And Geometric Pattern In Oval And Square Shapes
Wholesale Women's Light Luxury Copper Jewelry With Inlaid Color Diamond And Geometric Pattern In Oval And Square Shapes
| Chain Style | Regular Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Copper |
| Occasion | Fashionable Commuting |
| Pendant Material | Copper |
| Processing Technology | Zirconia |
| Shape | Geometric Type |
| Style | Light Luxury Style,Shape,Pattern |
| Weight | 5g |
Original: $7.88
-65%$7.88
$2.76More Images








Wholesale Women's Light Luxury Copper Jewelry With Inlaid Color Diamond And Geometric Pattern In Oval And Square Shapes
| Chain Style | Regular Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Copper |
| Occasion | Fashionable Commuting |
| Pendant Material | Copper |
| Processing Technology | Zirconia |
| Shape | Geometric Type |
| Style | Light Luxury Style,Shape,Pattern |
| Weight | 5g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Chain Style | Regular Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Copper |
| Occasion | Fashionable Commuting |
| Pendant Material | Copper |
| Processing Technology | Zirconia |
| Shape | Geometric Type |
| Style | Light Luxury Style,Shape,Pattern |
| Weight | 5g |























