
Wholesale Women's Light Luxury Copper Willow Leaf Geometric Zirconia Ring
| Gender | Women's |
|---|---|
| Material | Copper |
| Occasion | Fashion Commuting |
| Pattern | Leaves,Geometric Type |
| Style | Light Luxury Style,Plants And Flowers |
| Styling | Geometric Type |
| Treatment Process | Zirconia |
| Weight | 5g |
Original: $2.75
-65%$2.75
$0.96More Images




Wholesale Women's Light Luxury Copper Willow Leaf Geometric Zirconia Ring
| Gender | Women's |
|---|---|
| Material | Copper |
| Occasion | Fashion Commuting |
| Pattern | Leaves,Geometric Type |
| Style | Light Luxury Style,Plants And Flowers |
| Styling | Geometric Type |
| Treatment Process | Zirconia |
| Weight | 5g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Gender | Women's |
|---|---|
| Material | Copper |
| Occasion | Fashion Commuting |
| Pattern | Leaves,Geometric Type |
| Style | Light Luxury Style,Plants And Flowers |
| Styling | Geometric Type |
| Treatment Process | Zirconia |
| Weight | 5g |























