🎉 Up to 70% Off Selected ItemsShop Sale

Wholesale Women's Light Luxury Geometric Copper Ring With Electroplating
| Gender | Women's |
|---|---|
| Material | Copper |
| Occasion | Fashion Commuter |
| Size | 6. |
| Style | Light Luxury,Shape,Pattern |
| Styling | Geometry |
| Treatment Process | Electroplating |
| Weight | 5g |
Select Spec
Select Color
From $0.42
Original: $1.21
-65%Wholesale Women's Light Luxury Geometric Copper Ring With Electroplating—
$1.21
$0.42More Images




Wholesale Women's Light Luxury Geometric Copper Ring With Electroplating
| Gender | Women's |
|---|---|
| Material | Copper |
| Occasion | Fashion Commuter |
| Size | 6. |
| Style | Light Luxury,Shape,Pattern |
| Styling | Geometry |
| Treatment Process | Electroplating |
| Weight | 5g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Gender | Women's |
|---|---|
| Material | Copper |
| Occasion | Fashion Commuter |
| Size | 6. |
| Style | Light Luxury,Shape,Pattern |
| Styling | Geometry |
| Treatment Process | Electroplating |
| Weight | 5g |























