
Wholesale Women's Light Luxury Geometric Copper Zircon Irregular Multicircle Winding Ring Jewelry
Wholesale Women's Light Luxury Geometric Copper Zircon Irregular Multicircle Winding Ring Jewelry
| Gender | Women's |
|---|---|
| Material | Copper |
| Occasion | Fashion Commuter |
| Size | 6. |
| Style | Light Luxury,Geometry |
| Styling | Geometry |
| Treatment Process | Zircon |
| Weight | 8g |
Original: $1.78
-65%$1.78
$0.62More Images




Wholesale Women's Light Luxury Geometric Copper Zircon Irregular Multicircle Winding Ring Jewelry
| Gender | Women's |
|---|---|
| Material | Copper |
| Occasion | Fashion Commuter |
| Size | 6. |
| Style | Light Luxury,Geometry |
| Styling | Geometry |
| Treatment Process | Zircon |
| Weight | 8g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Gender | Women's |
|---|---|
| Material | Copper |
| Occasion | Fashion Commuter |
| Size | 6. |
| Style | Light Luxury,Geometry |
| Styling | Geometry |
| Treatment Process | Zircon |
| Weight | 8g |























