
Wholesale Women's Light Luxury Jewelry Ring Copper With Geometric Pattern And Zirconia Processing
Wholesale Women's Light Luxury Jewelry Ring Copper With Geometric Pattern And Zirconia Processing
| Gender | Women's |
|---|---|
| Material | Copper |
| Occasion | Fashionable Commuting |
| Processing Technology | Zirconia |
| Shape | Geometric Type |
| Size | Number 8 |
| Style | Light Luxury Style,Geometry |
| Weight | 8g |
Original: $3.84
-65%$3.84
$1.34More Images



Wholesale Women's Light Luxury Jewelry Ring Copper With Geometric Pattern And Zirconia Processing
| Gender | Women's |
|---|---|
| Material | Copper |
| Occasion | Fashionable Commuting |
| Processing Technology | Zirconia |
| Shape | Geometric Type |
| Size | Number 8 |
| Style | Light Luxury Style,Geometry |
| Weight | 8g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Gender | Women's |
|---|---|
| Material | Copper |
| Occasion | Fashionable Commuting |
| Processing Technology | Zirconia |
| Shape | Geometric Type |
| Size | Number 8 |
| Style | Light Luxury Style,Geometry |
| Weight | 8g |























