
Wholesale Women's Light Luxury Niche Jewelry Zircon Opal Rotatable Opening Ring Copper Geometric Electroplated
Wholesale Women's Light Luxury Niche Jewelry Zircon Opal Rotatable Opening Ring Copper Geometric Electroplated
| Gender | Female,Women's |
|---|---|
| Material | Copper |
| Occasion | Fashion Commuter |
| Size | Opening Adjustable |
| Style | Simple,Geometry |
| Styling | Geometry |
| Treatment Process | Electroplating |
| Weight | 8g |
Original: $2.03
-65%$2.03
$0.71More Images





Wholesale Women's Light Luxury Niche Jewelry Zircon Opal Rotatable Opening Ring Copper Geometric Electroplated
| Gender | Female,Women's |
|---|---|
| Material | Copper |
| Occasion | Fashion Commuter |
| Size | Opening Adjustable |
| Style | Simple,Geometry |
| Styling | Geometry |
| Treatment Process | Electroplating |
| Weight | 8g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Gender | Female,Women's |
|---|---|
| Material | Copper |
| Occasion | Fashion Commuter |
| Size | Opening Adjustable |
| Style | Simple,Geometry |
| Styling | Geometry |
| Treatment Process | Electroplating |
| Weight | 8g |























