
Wholesale Women's Light Luxury Style Stainless Steel And Titanium Steel Electroplated Geometric Five Leaf Clover And Flower Pendant Clavicle Necklace
Wholesale Women's Light Luxury Style Stainless Steel And Titanium Steel Electroplated Geometric Five Leaf Clover And Flower Pendant Clavicle Necklace
| Chain Style | Clavicle Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Titanium Steel,18 Karat |
| Occasion | Fashionable Commuting |
| Pattern | Flowers,Leaves,Geometric Type |
| Pendant Material | Stainless Steel |
| Processing Technology | Electroplating |
| Shape | Geometric Type |
| Style | Light Luxury Style,Plants And Flowers |
| Weight | 5g |
Original: $1.55
-65%$1.55
$0.54More Images


















Wholesale Women's Light Luxury Style Stainless Steel And Titanium Steel Electroplated Geometric Five Leaf Clover And Flower Pendant Clavicle Necklace
| Chain Style | Clavicle Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Titanium Steel,18 Karat |
| Occasion | Fashionable Commuting |
| Pattern | Flowers,Leaves,Geometric Type |
| Pendant Material | Stainless Steel |
| Processing Technology | Electroplating |
| Shape | Geometric Type |
| Style | Light Luxury Style,Plants And Flowers |
| Weight | 5g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Chain Style | Clavicle Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Titanium Steel,18 Karat |
| Occasion | Fashionable Commuting |
| Pattern | Flowers,Leaves,Geometric Type |
| Pendant Material | Stainless Steel |
| Processing Technology | Electroplating |
| Shape | Geometric Type |
| Style | Light Luxury Style,Plants And Flowers |
| Weight | 5g |























