
Wholesale Women's Metal Copper Ring With Geometric And Leaf Pattern And Zirconia Design
| Gender | Women's |
|---|---|
| Material | Copper |
| Occasion | Fashionable Commuting |
| Pattern | Leaf,Geometric Type |
| Processing Technology | Zirconia |
| Shape | Geometric Type |
| Style | Chic Style,Geometry |
| Weight | 4g |
Original: $1.84
-65%$1.84
$0.64More Images



Wholesale Women's Metal Copper Ring With Geometric And Leaf Pattern And Zirconia Design
| Gender | Women's |
|---|---|
| Material | Copper |
| Occasion | Fashionable Commuting |
| Pattern | Leaf,Geometric Type |
| Processing Technology | Zirconia |
| Shape | Geometric Type |
| Style | Chic Style,Geometry |
| Weight | 4g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Gender | Women's |
|---|---|
| Material | Copper |
| Occasion | Fashionable Commuting |
| Pattern | Leaf,Geometric Type |
| Processing Technology | Zirconia |
| Shape | Geometric Type |
| Style | Chic Style,Geometry |
| Weight | 4g |























