
Wholesale Women's Mini Heart Shaped Pendant Clavicle Necklace Copper Titanium Steel Electroplated Niche Design
Wholesale Women's Mini Heart Shaped Pendant Clavicle Necklace Copper Titanium Steel Electroplated Niche Design
| Chain Style | Snake Bone Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Copper |
| Occasion | Personality Fashion |
| Pendant Material | Titanium Steel |
| Style | Ins Style,Shape,Pattern |
| Treatment Process | Electroplating |
| Weight | 8g |
Original: $1.63
-65%$1.63
$0.57More Images













Wholesale Women's Mini Heart Shaped Pendant Clavicle Necklace Copper Titanium Steel Electroplated Niche Design
| Chain Style | Snake Bone Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Copper |
| Occasion | Personality Fashion |
| Pendant Material | Titanium Steel |
| Style | Ins Style,Shape,Pattern |
| Treatment Process | Electroplating |
| Weight | 8g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Chain Style | Snake Bone Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Copper |
| Occasion | Personality Fashion |
| Pendant Material | Titanium Steel |
| Style | Ins Style,Shape,Pattern |
| Treatment Process | Electroplating |
| Weight | 8g |























