
Wholesale Women's Natural Freshwater Pearl Handwoven Geometric Small Square Crystal Evil Eye Pendant Clavicle Chain Necklace
Wholesale Women's Natural Freshwater Pearl Handwoven Geometric Small Square Crystal Evil Eye Pendant Clavicle Chain Necklace
| Chain Style | Regular Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Pearl |
| Occasion | Personality Trend |
| Pendant Material | Herlook |
| Style | Shape,Pattern |
| Styling | Geometry |
| Treatment Process | Hand-Woven |
| Weight | 10g |
More Images






Wholesale Women's Natural Freshwater Pearl Handwoven Geometric Small Square Crystal Evil Eye Pendant Clavicle Chain Necklace
| Chain Style | Regular Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Pearl |
| Occasion | Personality Trend |
| Pendant Material | Herlook |
| Style | Shape,Pattern |
| Styling | Geometry |
| Treatment Process | Hand-Woven |
| Weight | 10g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Chain Style | Regular Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Pearl |
| Occasion | Personality Trend |
| Pendant Material | Herlook |
| Style | Shape,Pattern |
| Styling | Geometry |
| Treatment Process | Hand-Woven |
| Weight | 10g |























