
Wholesale Women's Niche Geometric Heart Crown Copper Ring With Electroplating Jewelry
| Gender | Women's |
|---|---|
| Material | Copper |
| Occasion | Personality Trend |
| Pattern | Crown,Heart Shape,Geometric Type |
| Processing Technology | Electroplating |
| Shape | Geometric Type |
| Style | Niche,Shape,Pattern |
| Weight | 5g |
Original: $1.65
-65%$1.65
$0.58More Images



Wholesale Women's Niche Geometric Heart Crown Copper Ring With Electroplating Jewelry
| Gender | Women's |
|---|---|
| Material | Copper |
| Occasion | Personality Trend |
| Pattern | Crown,Heart Shape,Geometric Type |
| Processing Technology | Electroplating |
| Shape | Geometric Type |
| Style | Niche,Shape,Pattern |
| Weight | 5g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Gender | Women's |
|---|---|
| Material | Copper |
| Occasion | Personality Trend |
| Pattern | Crown,Heart Shape,Geometric Type |
| Processing Technology | Electroplating |
| Shape | Geometric Type |
| Style | Niche,Shape,Pattern |
| Weight | 5g |























