
Wholesale Women's Pearl Necklace Copper Material Geometric Style Electroplating Accessories
Wholesale Women's Pearl Necklace Copper Material Geometric Style Electroplating Accessories
| Chain Style | Pearl Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Copper |
| Occasion | Fresh And Sweet |
| Style | Natural |
| Styling | Geometry |
| Treatment Process | Electroplating |
| Weight | 2g |
Original: $1.35
-65%$1.35
$0.47More Images






Wholesale Women's Pearl Necklace Copper Material Geometric Style Electroplating Accessories
| Chain Style | Pearl Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Copper |
| Occasion | Fresh And Sweet |
| Style | Natural |
| Styling | Geometry |
| Treatment Process | Electroplating |
| Weight | 2g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Chain Style | Pearl Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Copper |
| Occasion | Fresh And Sweet |
| Style | Natural |
| Styling | Geometry |
| Treatment Process | Electroplating |
| Weight | 2g |























