
Wholesale Women's Plant Flower Leaf Style Copper Ring With Zircon
| Gender | Women's |
|---|---|
| Material | Copper |
| Occasion | Literature And Art Retro |
| Pattern | Flowers,Leaves |
| Size | 6. |
| Style | Light Luxury,Plant Flowers |
| Styling | Leaves |
| Treatment Process | Zircon |
| Weight | 5g |
Original: $1.89
-65%$1.89
$0.66More Images





Wholesale Women's Plant Flower Leaf Style Copper Ring With Zircon
| Gender | Women's |
|---|---|
| Material | Copper |
| Occasion | Literature And Art Retro |
| Pattern | Flowers,Leaves |
| Size | 6. |
| Style | Light Luxury,Plant Flowers |
| Styling | Leaves |
| Treatment Process | Zircon |
| Weight | 5g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Gender | Women's |
|---|---|
| Material | Copper |
| Occasion | Literature And Art Retro |
| Pattern | Flowers,Leaves |
| Size | 6. |
| Style | Light Luxury,Plant Flowers |
| Styling | Leaves |
| Treatment Process | Zircon |
| Weight | 5g |























