🎉 Up to 70% Off Selected ItemsShop Sale

Wholesale Women's Princess Style Geometric Copper Zircon Inlaid Ring
| Gender | Women's |
|---|---|
| Material | Copper |
| Occasion | Fresh And Sweet |
| Size | 6. |
| Style | Princess,Geometry |
| Styling | Geometry |
| Treatment Process | Inlaid Zircon |
| Weight | 5g |
Select Color
Select Spec
From $0.61
Original: $1.73
-65%Wholesale Women's Princess Style Geometric Copper Zircon Inlaid Ring—
$1.73
$0.61More Images




Wholesale Women's Princess Style Geometric Copper Zircon Inlaid Ring
| Gender | Women's |
|---|---|
| Material | Copper |
| Occasion | Fresh And Sweet |
| Size | 6. |
| Style | Princess,Geometry |
| Styling | Geometry |
| Treatment Process | Inlaid Zircon |
| Weight | 5g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Gender | Women's |
|---|---|
| Material | Copper |
| Occasion | Fresh And Sweet |
| Size | 6. |
| Style | Princess,Geometry |
| Styling | Geometry |
| Treatment Process | Inlaid Zircon |
| Weight | 5g |























