🎉 Up to 70% Off Selected ItemsShop Sale

HomeStore
Wholesale Women's Retro Antique Geometric Leaf Pattern Copper Electroplated Ring Accessories
Wholesale Women's Retro Antique Geometric Leaf Pattern Copper Electroplated Ring Accessories
| Gender | Women's |
|---|---|
| Material | Copper |
| Occasion | Literary Retro |
| Pattern | Leaves,Geometric Type |
| Processing Technology | Electroplating |
| Product Type | Accessories |
| Shape | Geometric Type |
| Style | Rococo Style,Shape,Pattern |
| Weight | 6g |
Select Color
Select Spec
From $0.58
Original: $1.65
-65%Wholesale Women's Retro Antique Geometric Leaf Pattern Copper Electroplated Ring Accessories—
$1.65
$0.58More Images



Wholesale Women's Retro Antique Geometric Leaf Pattern Copper Electroplated Ring Accessories
| Gender | Women's |
|---|---|
| Material | Copper |
| Occasion | Literary Retro |
| Pattern | Leaves,Geometric Type |
| Processing Technology | Electroplating |
| Product Type | Accessories |
| Shape | Geometric Type |
| Style | Rococo Style,Shape,Pattern |
| Weight | 6g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Gender | Women's |
|---|---|
| Material | Copper |
| Occasion | Literary Retro |
| Pattern | Leaves,Geometric Type |
| Processing Technology | Electroplating |
| Product Type | Accessories |
| Shape | Geometric Type |
| Style | Rococo Style,Shape,Pattern |
| Weight | 6g |























