
Wholesale Women's Retro Geometric Copper Ring Inlaid With Zircon
| Gender | Women's |
|---|---|
| Material | Copper |
| Occasion | Literature And Art Retro |
| Size | 6. |
| Style | Retro,Geometry |
| Styling | Geometry |
| Treatment Process | Inlaid Zircon |
| Weight | 8g |
Original: $2.31
-65%$2.31
$0.81More Images




Wholesale Women's Retro Geometric Copper Ring Inlaid With Zircon
| Gender | Women's |
|---|---|
| Material | Copper |
| Occasion | Literature And Art Retro |
| Size | 6. |
| Style | Retro,Geometry |
| Styling | Geometry |
| Treatment Process | Inlaid Zircon |
| Weight | 8g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Gender | Women's |
|---|---|
| Material | Copper |
| Occasion | Literature And Art Retro |
| Size | 6. |
| Style | Retro,Geometry |
| Styling | Geometry |
| Treatment Process | Inlaid Zircon |
| Weight | 8g |























