
Wholesale Women's Retro Geometric Drop Shape Mixed Gem Inlay Titanium Steel Electroplated Necklace With Snake Bone Chain
Wholesale Women's Retro Geometric Drop Shape Mixed Gem Inlay Titanium Steel Electroplated Necklace With Snake Bone Chain
| Chain Style | Snake Bone Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Titanium Steel |
| Occasion | Literature And Art Retro |
| Pendant Material | Mixed Gem Inlay |
| Style | Retro,Geometry |
| Styling | Drop Shape |
| Treatment Process | Electroplating |
| Weight | 6g |
Original: $3.61
-65%$3.61
$1.26More Images




Wholesale Women's Retro Geometric Drop Shape Mixed Gem Inlay Titanium Steel Electroplated Necklace With Snake Bone Chain
| Chain Style | Snake Bone Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Titanium Steel |
| Occasion | Literature And Art Retro |
| Pendant Material | Mixed Gem Inlay |
| Style | Retro,Geometry |
| Styling | Drop Shape |
| Treatment Process | Electroplating |
| Weight | 6g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Chain Style | Snake Bone Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Titanium Steel |
| Occasion | Literature And Art Retro |
| Pendant Material | Mixed Gem Inlay |
| Style | Retro,Geometry |
| Styling | Drop Shape |
| Treatment Process | Electroplating |
| Weight | 6g |























