
Wholesale Women's Rhinestone Inlaid Clavicle Chain Necklace And Earrings Set Vintage Fashion Geometric Jewelry
Wholesale Women's Rhinestone Inlaid Clavicle Chain Necklace And Earrings Set Vintage Fashion Geometric Jewelry
| Chain Style | Clavicle Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Inlay Material | Rhinestone |
| Material | Rhinestone |
| Occasion | Fashionable Commuting |
| Pendant Material | Rhinestone |
| Processing Technology | Inlay |
| Set Combination | Earrings+Necklaces |
| Style | Fashion Ol,Geometry |
| Weight | 40g |
Original: $4.63
-65%$4.63
$1.62More Images






Wholesale Women's Rhinestone Inlaid Clavicle Chain Necklace And Earrings Set Vintage Fashion Geometric Jewelry
| Chain Style | Clavicle Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Inlay Material | Rhinestone |
| Material | Rhinestone |
| Occasion | Fashionable Commuting |
| Pendant Material | Rhinestone |
| Processing Technology | Inlay |
| Set Combination | Earrings+Necklaces |
| Style | Fashion Ol,Geometry |
| Weight | 40g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Chain Style | Clavicle Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Inlay Material | Rhinestone |
| Material | Rhinestone |
| Occasion | Fashionable Commuting |
| Pendant Material | Rhinestone |
| Processing Technology | Inlay |
| Set Combination | Earrings+Necklaces |
| Style | Fashion Ol,Geometry |
| Weight | 40g |























