
Wholesale Women's Rings Copper Heart Shaped Geometric Casual Style Zircon
| Gender | Women's |
|---|---|
| Material | Copper |
| Modeling | Geometric Type |
| Occasion | Fashion Commuter |
| Pattern | Heart Shape,Geometric Type |
| Style | Casual Style,Geometry |
| Treatment Process | Zircon |
| Weight | 5g |
Original: $1.65
-65%$1.65
$0.58More Images




Wholesale Women's Rings Copper Heart Shaped Geometric Casual Style Zircon
| Gender | Women's |
|---|---|
| Material | Copper |
| Modeling | Geometric Type |
| Occasion | Fashion Commuter |
| Pattern | Heart Shape,Geometric Type |
| Style | Casual Style,Geometry |
| Treatment Process | Zircon |
| Weight | 5g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Gender | Women's |
|---|---|
| Material | Copper |
| Modeling | Geometric Type |
| Occasion | Fashion Commuter |
| Pattern | Heart Shape,Geometric Type |
| Style | Casual Style,Geometry |
| Treatment Process | Zircon |
| Weight | 5g |























