
Wholesale Women's Rotatable Copper Open Ring With Geometric And Flower Design And Electroplating
Wholesale Women's Rotatable Copper Open Ring With Geometric And Flower Design And Electroplating
| Gender | Women's |
|---|---|
| Material | Copper |
| Occasion | Personality Trend |
| Size | Opening Adjustable |
| Style | Ins Style,Plants And Flowers |
| Styling | Geometry |
| Treatment Process | Electroplating |
| Weight | 15g |
More Images




Wholesale Women's Rotatable Copper Open Ring With Geometric And Flower Design And Electroplating
| Gender | Women's |
|---|---|
| Material | Copper |
| Occasion | Personality Trend |
| Size | Opening Adjustable |
| Style | Ins Style,Plants And Flowers |
| Styling | Geometry |
| Treatment Process | Electroplating |
| Weight | 15g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Gender | Women's |
|---|---|
| Material | Copper |
| Occasion | Personality Trend |
| Size | Opening Adjustable |
| Style | Ins Style,Plants And Flowers |
| Styling | Geometry |
| Treatment Process | Electroplating |
| Weight | 15g |























