
Wholesale Women's Rotating Copper Ring With Geometric Pattern And Electroplating Treatment Star And Sailor Rudder Design For Antianxiety And Decompression
Wholesale Women's Rotating Copper Ring With Geometric Pattern And Electroplating Treatment Star And Sailor Rudder Design For Antianxiety And Decompression
| Gender | Women's |
|---|---|
| Material | Copper |
| Modeling | Geometric Type |
| Occasion | Fashion Commuter |
| Size | Adjustable Opening |
| Style | Light Luxury Style,Shape,Pattern |
| Treatment Process | Electroplating |
| Weight | 5g |
Original: $2.25
-65%$2.25
$0.79More Images





Wholesale Women's Rotating Copper Ring With Geometric Pattern And Electroplating Treatment Star And Sailor Rudder Design For Antianxiety And Decompression
| Gender | Women's |
|---|---|
| Material | Copper |
| Modeling | Geometric Type |
| Occasion | Fashion Commuter |
| Size | Adjustable Opening |
| Style | Light Luxury Style,Shape,Pattern |
| Treatment Process | Electroplating |
| Weight | 5g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Gender | Women's |
|---|---|
| Material | Copper |
| Modeling | Geometric Type |
| Occasion | Fashion Commuter |
| Size | Adjustable Opening |
| Style | Light Luxury Style,Shape,Pattern |
| Treatment Process | Electroplating |
| Weight | 5g |























