
Wholesale Women's Simple Fashion Crystal Zircon Jewelry Set With Lock And Key Pattern Copper Zircon Glass Material And Electroplating Process Necklace And Earrings Included
Wholesale Women's Simple Fashion Crystal Zircon Jewelry Set With Lock And Key Pattern Copper Zircon Glass Material And Electroplating Process Necklace And Earrings Included
| Chain Style | O Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Copper |
| Occasion | Fashion Commuter |
| Pattern | Lock,Key |
| Pendant Material | Copper,Zircon,Glass |
| Style | Simple,Plants And Flowers |
| Suit Combination | Earrings + Necklace |
| Treatment Process | Electroplating |
| Weight | 9g |
Original: $1.96
-65%$1.96
$0.69More Images






Wholesale Women's Simple Fashion Crystal Zircon Jewelry Set With Lock And Key Pattern Copper Zircon Glass Material And Electroplating Process Necklace And Earrings Included
| Chain Style | O Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Copper |
| Occasion | Fashion Commuter |
| Pattern | Lock,Key |
| Pendant Material | Copper,Zircon,Glass |
| Style | Simple,Plants And Flowers |
| Suit Combination | Earrings + Necklace |
| Treatment Process | Electroplating |
| Weight | 9g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Chain Style | O Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Copper |
| Occasion | Fashion Commuter |
| Pattern | Lock,Key |
| Pendant Material | Copper,Zircon,Glass |
| Style | Simple,Plants And Flowers |
| Suit Combination | Earrings + Necklace |
| Treatment Process | Electroplating |
| Weight | 9g |























