
Wholesale Women's Simple Geometric Titanium Steel 18K Gold Plated Freshwater Pearl Clavicle Necklace
Wholesale Women's Simple Geometric Titanium Steel 18K Gold Plated Freshwater Pearl Clavicle Necklace
| Chain Style | Regular Chain |
|---|---|
| Gender | Women |
| Material | Titanium Steel |
| Occasion | Fashion Work Clothing |
| Pendant Material | Titanium Steel |
| Style | Simple,Natural |
| Styling | Geometric Type |
| Treatment Process | Electroplating |
| Weight | 30g |
Original: $4.79
-65%$4.79
$1.68More Images





Wholesale Women's Simple Geometric Titanium Steel 18K Gold Plated Freshwater Pearl Clavicle Necklace
| Chain Style | Regular Chain |
|---|---|
| Gender | Women |
| Material | Titanium Steel |
| Occasion | Fashion Work Clothing |
| Pendant Material | Titanium Steel |
| Style | Simple,Natural |
| Styling | Geometric Type |
| Treatment Process | Electroplating |
| Weight | 30g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Chain Style | Regular Chain |
|---|---|
| Gender | Women |
| Material | Titanium Steel |
| Occasion | Fashion Work Clothing |
| Pendant Material | Titanium Steel |
| Style | Simple,Natural |
| Styling | Geometric Type |
| Treatment Process | Electroplating |
| Weight | 30g |























