
Wholesale Women's Stainless Steel And Titanium Steel Geometric Pendant Pearl Necklace With Electroplating
Wholesale Women's Stainless Steel And Titanium Steel Geometric Pendant Pearl Necklace With Electroplating
| Chain Style | Pearl Strand |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Stainless Steel |
| Occasion | Personalized Trend |
| Pendant Material | Titanium Steel |
| Processing Technology | Electroplating |
| Shape | Geometric Type |
| Style | Ins Style,Minimalist |
| Weight | 14g |
Original: $3.37
-65%$3.37
$1.18More Images





Wholesale Women's Stainless Steel And Titanium Steel Geometric Pendant Pearl Necklace With Electroplating
| Chain Style | Pearl Strand |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Stainless Steel |
| Occasion | Personalized Trend |
| Pendant Material | Titanium Steel |
| Processing Technology | Electroplating |
| Shape | Geometric Type |
| Style | Ins Style,Minimalist |
| Weight | 14g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Chain Style | Pearl Strand |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Stainless Steel |
| Occasion | Personalized Trend |
| Pendant Material | Titanium Steel |
| Processing Technology | Electroplating |
| Shape | Geometric Type |
| Style | Ins Style,Minimalist |
| Weight | 14g |























