
Wholesale Women's Stainless Steel Geometric Ushaped Hollow Exaggerated Simple Silver Glossy Electroplated Earrings
Wholesale Women's Stainless Steel Geometric Ushaped Hollow Exaggerated Simple Silver Glossy Electroplated Earrings
| Gender | Women's |
|---|---|
| Material | Stainless Steel |
| Occasion | Fashionable Commuting |
| Pattern | U-Shaped,Geometric Type |
| Processing Technology | Electroplating |
| Shape | Geometric Type |
| Style | Simple,Geometry |
| Weight | 6g |
Original: $2.18
-65%$2.18
$0.76More Images












Wholesale Women's Stainless Steel Geometric Ushaped Hollow Exaggerated Simple Silver Glossy Electroplated Earrings
| Gender | Women's |
|---|---|
| Material | Stainless Steel |
| Occasion | Fashionable Commuting |
| Pattern | U-Shaped,Geometric Type |
| Processing Technology | Electroplating |
| Shape | Geometric Type |
| Style | Simple,Geometry |
| Weight | 6g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Gender | Women's |
|---|---|
| Material | Stainless Steel |
| Occasion | Fashionable Commuting |
| Pattern | U-Shaped,Geometric Type |
| Processing Technology | Electroplating |
| Shape | Geometric Type |
| Style | Simple,Geometry |
| Weight | 6g |























